O nás

První profesní znalosti jsme získali v dobách zrození současného internetu. Internetový marketing byl tehdy zcela nový pojem. Psal se rok 1998 a v Kalifornii byla právě založena společnost Google. Vrcholem technologie pro tvorbu internetových stránek byl program Microsoft Front Page. Rozvoj internetu přinesl překvapující příležitosti, které byly impulsem pro start nových firem.

Klíč k úspěšnému podnikání

ACTUAL NET marketing je ostřílená internetová agentura. Stáli jsme u zrodu mnoha společností, kterým jsme vytvářeli jejich první internetové stránky. Z některých z nich se staly známé značky. Dnes jsou lídry ve svém oboru a často i vzorem pro další firmy. S těmito klienty jsme prožili strhujícíinspirující příběhy. Jsme rádi, že jsme mohli být přitom a aktivně k jejich rozvoji přispět.

» V loňském roce jsme realizovali 89% projektů na základě
kladných referencí a přímých doporučení od spokojených klientů. «

Různé typy firem - odlišné obory - přesto vždy stejné cíle:

Získat nové zákazníky - Získat nové objednávky - Zvýšit obrat - Zvýšit zisk

Poskytneme vám profesionální služby pro dosažení prezentačních a obchodních cílů na internetu. Disponujeme kvalitním zázemím a odbornými znalostmi, prověřenými dlouholetou praxí. Projekty realizujeme a rozvíjíme s využitím moderních systémů a nástrojů. Vysoký standard zákaznické péče je jednou z našich předností. Individuální přístup najdete v každém aspektu naší práce.


Proč nám zákazníci důvěřují?

Vše co děláme přetavujeme na výsledky!

Každou vaší investovanou korunu zhodnotíme na 100%.
Při spolupráci s klienty se řídíme těmito zásadami:

Internetová agentura, internetový marketing

  • Nejlepším prodejcem našich služeb je spokojený zákazník.
  • Dlouhodobá péče o zákazníka je investice s dobrou mírou návratnosti.
  • Ztráta zákazníka začíná ztrátou důvěry v naše odborné schopnosti.

Reference

V kompletním zakázkovém portfoliu naší internetové agentury najdete přes 250 zrealizovaných projektů, včetně referencí z mnoha různých oborů.