Řekli o naší agentuře - zkušenosti a příběhy klientů

 • LR Parts s.r.o.

  Po dlouhodobé a usilovné práci se nám podařilo vybudovat respektovaný LAND ROVER e-shop, který je úspěšný v České republice i na Slovensku. Realizaci obchodu prováděla společnost ACTUAL NET marketing, která nám nyní také provádí jeho správu a ucelenou propagaci. Díky její péči se pro nás stal prodej našeho zboží přes internet důležitou obchodní činností.

  LR Parts s.r.o. Markéta Kvapilová
  Provozní ředitelka LR Parts s.r.o.
 • Salóny krásy HAIR STUDIO MARIE

  Naše společnost provozuje oblíbené salóny krásy pod značkou HAIR STUDIO MARIE. Už od roku 2010, kdy jsme otevřeli 1. salón v Praze na Smíchově, nám zajišťuje kreativní webdesign a kompletní on-line reklamu internetová agentura ACTUAL NET marketing. Agentura je spolehlivý partner, který nám garantuje odborný rozvoj on-line aktivit včetně zvyšování návštěvnosti.

  Salóny krásy HAIR STUDIO MARIE Ing. Eva Bureš
  Jednatelka BioSolution s.r.o.

 • Estetické centrum BEAUTY CLINIC

  Agentura ACTUAL NET marketing umí dokonale porozumět našim obchodním záměrům a dokáže je kvalitně zrealizovat. V oblasti poradenství často aktivně přichází s novými náměty, které obohacují naší prezentaci na internetu. Rychlé pracovní nasazení a spolehlivé vyřizování našich potřeb i během víkendů nebo svátků je v této agentuře samozřejmostí.

  Estetické centrum BEAUTY CLINIC Bc. Petr Pluskal
  Spolumajitel a manažer BEAUTY CLINIC »
 • AUTO DANTE

  S agenturou ACTUAL NET marketing spolupracuji déle než 5 let. Pro naše auto služby zejména pro půjčovnu obytných aut agentura zabezpečuje internetový marketing, produkční a tiskové služby. Na spolupráci především oceňuji férové jednání, profesní znalosti, nápaditost, komplexnost služeb a v neposlední řadě obchodní cit lidí v agentuře ACTUAL NET.

  AUTO DANTE Zdeněk Janků
  Spolumajitel AUTO DANTE

HAIR STUDIO MARIE LR PARTS - Stanley BioSolution Beauty Clinic Studio LIA ESLINE CYKLOVOZÍK.CZ ARCO OFFICE Dentální klinika BJ SERVIS OMNIMEDICS CZ LR PARTS Hemoroidy léčí proktologie HemoClinic AUTO DANTE TEZAS servis Parfumerie LaFlor Prodej kopírek - MYSELF kancelářská technika MENZL LAUNDRY JET Účetnictví Ing. Václav Hroník Oresi kuchyně KK Serafin BTL zdravotnická technika jinudy - grafický design GEPARD GLOBOVAC ČR AUTO JENDA Centrální vysavače Praha Penzion Diana EUROPEAN FOOTBALL STORE - BAYER TEAM SPORTS