+420 773 550 556

Pro novináře a média

Pomáháme žurnalistům jako expertní zdroj

Přes 15 let zkušeností napříč všemi digitálními kanály

Otevřeně nabízíme novinářům odborná vyjádření a citace v různých disciplínách online marketingu pro zvýšení objektivity jejich článků. Máme dlouholeté zkušenosti s PR a médii, garantujeme vám nestrannost a profesionalitu. Žurnalistům také nabízíme kvalitní informační zdroje v rámci pomoci na bezplatné platformě Medializuj.cz. Neváhejte nás kontaktovat se svým dotazem.


Kontakt pro novináře

Martin Sedlák, na Medializuj.cz odborník na marketing, reklamu a PR

Martin Sedlák

Martin Sedlák - osobní web » - jednatel ACTUAL NET marketing s.r.o.
+420 773 550 556

Martin Sedlák na FacebookuMartin Sedlák na LinkedIn


Jste novinář, proč pro Vás může být Martin Sedlák užitečný?

Jsem zkušený profesionál na digitální marketing. Každý den se pohybuji mezi podnikateli v 1. linii online trhu. V oboru IT pracuji už od roku 1991. Ve firemním managementu působím od roku 1993. Weby tvořím od roku 1998. Založil jsem 4 společnosti s.r.o., 3 dosud aktivně působí.

První společnost zaměřenou výhradně na digitální marketing jsem nastartoval v roce 2007. Ovládám nejrůznější odborné dovednosti na profi úrovni díky rozsáhlým projektovým zkušenostem. Spolupracuji s nejlepšími experty v našem oboru. Na všech projektech se osobně podílím.


Novinářům Martin Sedlák doporučuje šikovné zdroje např.:

Vše o návštěvnosti českého internetu - https://www.netmonitor.cz » | Studie a výzkumy o e-commerce v ČR - https://data.apek.cz »

Zdravá firma TOP 10% - ACTUAL NET marketing s.r.o.
V roce 2016 jsme se zařadili mezi 10% finančně nejstabilnější firem v ČR.


Naše angažovanost v profesních sdruženích

  • WEB TOP 100Přední digitální agentury přináší nejlepší trendy z internetového marketingu. Ve WebTop100 jsme od roku 2020 do současnosti.
  • UGDUnie grafického designu sdružuje grafické designéry a typografy ČR. Aktivním členem UGD jsme byli 8 let v letech 2009 - 2017.

Tématické weby ACTUAL NET marketing

  • CopyMarkeťák.czCopyMarkeťák.cz je váš nejlepší parťák pro psaní prodejních textů a tvorbu digitálního obsahu pro web a internetová média.
  • PPC agenturaPřes 15 let zvyšujeme našim zákazníkům jejich prodejní výsledky. Objevte, jak přitom pomáhá PPC reklama na Googlu a Seznamu.

Kontaktní formulář pro novináře a média

Napište nám s jakým dotazem potřebujete pomoci

* Takto označená pole je nutné vyplnit. Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Naši klienti

Omnimedics AUTO DANTE HemoClinic