+420 773 550 556

Bonusy pro firmy a podnikatele

Žádejte vyšší standard pro firemní zákazníky!

Skvělá příležitost, jak si ušetřit starosti » Firemní objednávka v ideální chvíli

Bonusy pro firmy

Všechno co potřebujete pro provoz vašich internetových služeb, a online propagaci firmy nebo živnosti, vám zajistíme rychlespolehlivě. Získáte profesionální služby od jednoho dodavatele se silným technickým zázemím, efektivně na jednom místě. Když se vám nevyplatí zaměstnávat vlastní specialisty, najměte si náš tým zkušených odborníků, který potřebám firemních klientů dobře rozumí! Dokážeme vaší firmě správně poradit a usnadníme vám podnikání. Současně si zajistíte i všechny naše VIP výhody pro živnostníky, střední a velké firmy a veřejné instituce. Pracují pro vás lidé, kteří jsou vám neustále k dispozici.


Firmám garantujeme více výhod i odborných služeb s nadstandardní péčí

✔ Správa webu snadno pomocí systému WordPress

WordPress je zdarma a česky. Díky neomezeným možnostem je 43% internetových stránek vytvářeno a spravováno pomocí publikačního systému WordPress. Důvěřuje mu 60 milionů lidí po celém světě. Ať už nám svěříte malý nebo velký internetový projekt, tak s konečným výsledkem budete spokojeni, neboť WordPress dokonale ovládáme.

✔ Perfektní zobrazení vašeho webu i v mobilu

Návštěvnost z mobilních zařízení raketově roste. Tento trend je třeba zachycovat, proto stavíme klientům responzivní weby s optimalizací zobrazování pro malé obrazovky chytrých telefonů a tabletů. Kromě správného zobrazení na mobilu se zaměřujeme i na vysokou rychlost webu, která musí být vyladěná též pro pomalejší mobilní připojení.

Jsme specialisté na WordPress!

Bonusy pro firmy

Bonusy pro firmy


✔ Své zákazníky poznáte díky Google Analytics

Úspěch v byznysu závisí na znalosti zákaznického chování. Výkonnost vašeho webu je proto třeba měřit pomocí webové analytiky a získávat cenné obchodní informace. Google Analytics je klíčovým nástrojem pro hodnocení návštěvnosti. Na firemní weby nasazujeme nejnovější službu Google Analytics 4 a provádíme její expertní nastavení.

✔ SEO servis zajišťuje lepší pozice ve vyhledávačích

Zvyšujte obchodního hodnotu vašeho webu průběžným zvyšováním návštěvnosti! SEO - optimalizace je určitě jedním ze základních pilířů firemního internetového marketingu. Poskytneme vám pravidelnou optimalizaci stránek pro vyhledávače, SEO servis, který provádíme pro získávání nejlepších pozic ve vyhledávání Googlu a Seznamu.


✔ Dynamické propojení se sociálními sítěmi

Sociální sítě hýbou světem a jejich obchodní propojenost s firemním webem může významně pomoci s vaší marketingovou komunikací. Dodáváme služby a dynamické nástroje pro různé sociální platformy, které vám snadno a levně zajistí pravidelnou angažovanost vaší firmy v sociálních sítích např. na Facebooku nebo Instagramu.

✔ 100% funkčnost webu v hlavních prohlížečích

Máte problémy s rychlostí načítání internetových stránek? Nefunguje vám web správně ve vašem prohlížeči? Naše internetové stránky pro firmy jsou spolehlivě otestované ve všech hlavních prohlížečích. Weby pečlivě optimalizujeme pro tyto prohlížeče: Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Edge (dříve Internet Explorer).

§ Ovládáme digitální legislativu související s tvorbou a používáním internetových stránek. §
Víme, jaké zákonné povinnosti mají firmy a podnikatelé, díky tomu vás nikdy nic nezaskočí!


Další výhody pro firmy, instituce a podnikatele

Získáte web se zabezpečeným HTTPS protokolem

Naše weby pro firemní zákazníky automaticky stavíme na zabezpečeném (šifrovaném) HTTPS protokolu, což by měl být již současný provozní standard. K vašemu firemnímu webu proto získáte i webhosting se SSL/TLS certifikátem a každoročně se postaráme o jeho prodloužení. Skutečnou hodnotu vašemu byznysu zajistíte zabezpečením dat a zvýšením firemní důvěryhodnosti. Se SSL/TLS certifikátem je vaše identita spolehlivě ověřena a uživatelé vašeho webu jsou díky certifikátu chráněni šifrováním proti zneužití informací.


O firemní weby se staráme NONSTOP 24/7/365

Bonusy pro firmy

Vaše firemní webhostingy, mailservery, dedikované servery, cloudové a doménové služby jsou nonstop monitorovány. Jejich garance dostupnosti je 99,98%. Samozřejmostí je antivirová a antispamová kontrola a celá řada nástrojů pro nejvyšší bezpečnost. Na přání vám naimplementujeme systém, který kontroluje aktivitu na vašich webových stránkách. Dohledový systém dodáváme s webovým uživatelským rozhraním, pomocí kterého můžete mít neustálý přehled o stavu služeb formou přehledného bezpečnostního protokolu.


Garantujeme vysokou spolehlivost a míru zabezpečení

Našimi klíčovými dodavateli pro technický provoz projektů jsou moderní datacentra společností ZONER software a.s. (autorizovaným partnerem jsme od roku 2007) a WEDOS Internet a.s. (partnerem jsme od roku 2015). Projekty našich klientů běží na rychlých serverech a profesionálních úložištích Hewlett Packard Enterprise (100% SSD) s odezvou pod 1 ms. Tyto moderní technologie patří mezi nejbezpečnější na světě, zvládají pokročilé funkce pro optimalizaci výkonu a předpovídání problémů. Vaše klientská data jsou automaticky online zálohována ve dvou různých datacentrech. Základem pro úspěšnou digitální transformaci každé firmy je spolehlivý provoz technologických zařízení.

Naši klienti

Omnimedics AUTO DANTE HemoClinic