+420 773 550 556

Copywriting, prodejní texty

Psaní prodejních textů pro weby a online média

Zmapujeme váš obor ⥅ Zvolíme správná slova ⥅ Vytvoříme poutavý obsah

Naší přidanou hodnotou je realizace webových stránek s přesvědčivými texty, jak pro úspěšnou firemní prezentaci, tak pro lepší prodej výrobků a služeb. Pro vaší firmu vytvoříme pevné obsahové základy – kvalitní prezentační a prodejní texty, z kterých budete mít dlouhodobý užitek napříč všemi digitálními kanály. Díky lepším marketingovým textům budete získávat větší návštěvnost na vašich internetových stránkách, budete mít více poptávek a objednávek a více fanoušků na Facebooku. S novým obsahem si také zlepšíte prezentační úroveň svojí firmy a její profil. Píšeme také texty přátelské k vyhledávačům Google a Seznam pro vaše lepší pozice ve vyhledávání – ovládáme SEO copywriting »


Prezentační a prodejní texty pro firmy, podnikatele – živnostníky a instituce

Firmám a podnikatelům píšeme svěží reklamní obsah s progresivními zlepšováky, hledáme správná slova pro prodejní argumenty a výhody. Poskytujeme konzultace a poradenství v oblasti obchodní komunikační taktiky – pomáháme podnikatelům, jak prodávat online. Objevujeme šikovné propagační příležitosti pro ještě lepší prezentaci a další zvyšování prodeje. Ladíme jednotnou firemní online komunikaci pro E-mail marketing, sociální sítě Facebook a Instagram. Píšeme slogany, tiskové zprávy, PPC inzeráty, firemní profily a reakce na recenze.

Dejte vašim výrobkům a službám větší lesk! Pokud nevíte jak, rádi se staneme vaším hlasem.


Web copywriting, chytré reklamní textování

Zlepšujeme faktory ovlivňující nákupní rozhodování uživatelů

Při psaní textů a tvorbě grafiky pracujeme s lidskými motivátory a emocemi, které ovlivňují uvažování a směřování uživatelů. Klienti se při nákupu rozhodují na základě priorit a různých stavů jejich mysli: faktů, pocitů, očekávání a emočních vjemů. Rozhodování zákazníků ovlivňují i jejich charakterové vlastnosti. Je zajímavé a výzkumem trhu prokázané, že záporné vlastnosti člověka patří mezi nejúčinnější pro získání nákupní motivace. Takovými dobrými příklady z praxe v prodejním marketingu jsou například: lakota, závist, chamtivost nebo lenost.


Unikátní prodejní texty s přesahem do SEO

Více návštěvníků na webu ⥅ Větší prodej ⥅ Budování firemní pověsti

  • CopyMarkeťák.cz - prodejní textyDodáváme digitální obsah vytvořený na míru pro dobře fungující prezentaci na internetu.
  • Pro klienty píšeme nápadité prodejní texty pro podporu obchodu – copywriting pro web.
  • Zajišťujeme PR, rozvíjíme firmám online marketing a staráme se o jejich dobrou pověst.
  • Pravidelnou péčí si zajistíte jednotný styl, systematický rozvoj a postupný posun dopředu.

Martin Sedlák - prodejní texty, copywriting

Postaráme se, aby vaše prodejní texty fungovaly na webu správně!
Martin Sedlák – odborník na internetový marketing a web copywriting:

„Prodejní texty vám nejen napíšeme, ale i rádi kreativně nasadíme na váš web s maximální profi péčí. Nejsme kodéři nebo plniči stránek, ale profesionální tvůrci digitálního obsahu. Ovládáme HTML, CSS kaskádové styly, SEO, webovou sémantiku, responzivní webdesign, internetové podnikatelské právo a mezinárodní standardy pro tvorbu webu podle konsorcia W3C.“


TIP: Google Firemní profil a Seznam Firmy.cz

Prezentujte zdarma vaší firmu na Googlu a Seznamu!

Google Firemní profil (dříve Moje firma na Googlu) a Seznam Firmy.cz jsou užitečné služby pro získávání zákaznických recenzí a zvyšování návštěvnosti firemního webu z vyhledávání, map a katalogů firem. Jejich výhodou je poskytování zdarma, za zobrazování vašeho firemního profilu se nic neplatí. Pro naše korporátní zákazníky realizujeme profi firemní prezentace na Googlu a Seznamu pomocí textů, fotografií, videí a produktových nabídek. Propagujeme jejich služby a vytváříme různé informační příspěvky. Buďte svým klientům nablízku i vy!

ACTUAL NET marketing na Firmy.cz
ACTUAL NET marketing na Firmy.cz

Přidejte recenzi na Google Firemní profil »
ACTUAL NET marketing na Google Firemní profil


Nezávazná poptávka, napište s čím potřebujete pomoci

Získejte spolehlivé profi služby jako nový magnet na zákazníky!

* Takto označená pole je nutné vyplnit. Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Naši klienti

Omnimedics AUTO DANTE HemoClinic